fbpx

Онлайн усім

Привіт! Мене звати Богдан Збирко. Я – психолог. Поки важко повірити, що здійснив свою мрію, але так, я займаюсь улюбленою справою і роблю це від усієї душі. Більшість моїх клієнтів на онлайн-консультаціях – власники бізнесу, ІТ-спеціалісти, мами в декреті та інші люди з різних міст і країн світу. Їх усіх об’єднує брак часу на доїзд до кабінету, тому я запровадив окрему послугу – консультацію онлайн.

Чи ефективно працювати з психологом онлайн?

Онлайн-зустріч така сама ефективна, як зустріч у кабінеті. Щоб надати психологічну допомогу, треба бачити міміку, жести, реакції, чути голос. Це дає змогу чітко визначити глибинну причину певного стану чи ситуації, у якій ви опинились. Усе це спеціаліст може побачити та зробити і в онлайн-режимі.

З чим ви працюєте?

–        Страхи і тривоги (основна спеціалізація).

–        Сімейні стосунки (дочка/син – мама/тато; жінка/дівчина – чоловік/хлопець).

–        Панічні атаки (в парі з лікарями).

–        Емоційне виснаження (налагоджую емоційний інтелект).

–        Депресивність (допомагаю повернути радість у життя).

–        Саморозвиток (поліпшення рівня життя через нові цілі, які пройшли терапію).

Кому зручно проходити консультацію онлайн?

Власникам бізнесу, яким важливо не витрачати час на доїзд, та й узагалі тим, кому до центру добиратися понад годину. Послуга «психолог онлайн» підійде вам, якщо ви проживаєте в іншому місті чи країні, а також якщо ви, наприклад, ІТ-спеціаліст і вам звично проводити зустрічі по Skype.

А якщо я не маю можливості бути вдома наодинці?

У 80% випадків, коли люди ставлять це запитання, ми все ж знаходимо проміжок часу, коли є можливість створити умови для спілкування. Для решти 20% намагаємося разом знайти комфортне місце не вдома. Одна моя клієнтка навіть зверталася до адміністрації навчального закладу, щоб їй дозволили двічі на тиждень сидіти в аудиторії та проводити зустрічі. Це був унікальний досвід. Тепер є безліч хабів, де можна погодинно орендувати приміщення для конференцій онлайн. Ми разом знайдемо спосіб, усе буде добре.

У якій програмі відбувається консультація?

З досвідом щоденного використання онлайн-платформ скажу, що на сьогодні Skype – фаворит у якості зв’язку. Проте буває різне (наприклад, мало місця на телефоні і встановити програму нема як), тому консультацію можна провести навіть у Viber, Instagram чи WhatsApp.

У чому ваша унікальність?

Я вмію читати ваші думки 😉 Жартую. Просто добре відчуваю чужі емоції та почуття. Мені радше хочеться написати, чому я подобаюся своїм клієнтам: я уважний до їхніх потреб, створюю дружню атмосферу і дбаю, щоб ті виходили з кабінету на веселій ноті. Коли проводив опитування, яку емоцію клієнти отримують у роботі зі мною, всі як один сказали: «Спокій». Це мене дуже тішить, бо спокій – відсутність страхів і тривог.

Дізнатись ціну

Тицьни тут

Підписатиcя на наші новини та заходи

Адреса
Адреса
м.Львів, Водогінна 2 (офіс 419)
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Онлайн усім