fbpx

Консультація для тебе

Працюю з наступним:

  • страх та тривоги – основна спеціалізація
  • сімейні відносини (дочка/син – мама/тато; жінка/дівчина – чоловік/хлопець)
  • панічні атаки (в парі з медиками)
  • емоційна виснаженість (привожу в порядок емоційний інтелект)
  • епресивність (знову повернеться радість в життя)
  • індивідуальний саморозвиток (покращення рівня життя через нові цілі, що пройшли терапію)
  • Нормалізація самооцінки

Записатися на пробну консультацію

Записатися на пробну консультацію

Чому варто вибрати мене?

Я вмію читати ваші думки)) Жартую. Просто добре відчуваю чужі емоції. Я уважний до ваших потреб в роботі, створюю дружню атмосферу та дбаю, щоб клієнт вийшов із кабінету на веселій ноті. Коли проводив опитування серед клієнтів, яку емоцію отримують, то всі, як один сказали: “спокій”. Що мене дуже тішить:)

Важливо розуміти, що консультація у психолога може виглядати по різному, оскільки всі ми різні люди і використовуємо різні методи роботи. Якщо ви попадаєте до мене і я взявся за роботу, то я точно приношу результат. В іншому випадку я направлю до спеціаліста, який працює з вашим запитом. Мені важливо бути ефективним, тому працюю лише з тими, кому точно допоможу. Унікальність моя в тому, що я використовую не конкретний метод, а саме ті інструменти, які умісні саме вам, саме в цей момент. Це дало мені досягти 99% ефективності.

Працюю з наступним:

Ви вже тут на сайті, значить хочеться змінити своє життя. Що страшно? Можна боятись із різних причин, але найпоширеніші – страх втрати контролю та страх невдачі. Нам краще залишитись в тому привичному середовищі, де хоть болить, але не страшно. Мені зараз хочеться обняти і сказати, що якщо наважишся там все буде добре. А знаєш чому? Бо я той, хто зробив цей крок і змінив своє життя.. Хоча так було страшно, що 2 місяці йшов до психолога. Напишіть в заявці “Наважився” і я допоможу.

Дізнатись ціну

Тицьни тут

Підписатиcя на наші новини та заходи

Адреса
Адреса
м.Львів, Водогінна 2 (офіс 419)
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Для тебе