fbpx

Для пари

Список того, з чим працюю в сімейних стосунках

1)    Допомагаю помиритись.

2)    Допомагаю розійтись.

3)    Допомагаю відпустити зраду.

4)    Працюю з відчуттям провини.

5)    Допомагаю пережити трагічні моменти.

6)    Розв’язую внутрішні проблеми, які впливають на сім’ю.

Ви впевнені, що вам потрібен сімейний психолог? Чому люди йдуть на консультацію?

З роками у стосунках назбирується багато образ, які змушують «ставити стіну» і не дають з’ясувати все до кінця, адже при розмові виникає багато емоцій. Можна, звичайно, прийти до подружки Свєтки, яка дасть купу порад, бо відчуває, що має обов’язок врятувати вашу сім’ю. Щоправда, всі ці поради будуть лише з субʼєктивного досвіду, хоча в окремих випадках можуть і спрацювати. Психолог працює зовсім по-іншому. Він дає виговоритись кожному: спочатку в присутності одне одного, а потім наодинці. І, повірте, це зовсім різні історії. Після визначення глибинних проблем конфлікту приходить рішення. Наприклад, один чоловік зрадив жінку, щоб відчути себе бодай трохи вільнішим від її надмірної уваги, а вона хотіла дуже багато уваги, бо в дитинстві мала її дефіцит. Знаючи таке, чи пробачили б ви одне одному? 

Як відбувається консультація?

Консультація відбувається в кабінеті або онлайн – як вам зручно. Пари спершу приходять разом, потім окремо (ну, ви пам’ятаєте, що історії можуть відрізнятись), а потім знову разом.

І для пар, і для всіх інших у мене панує дружня атмосфера з орієнтацією на потреби клієнта. Зручний для вас час: навіть якщо мені не хочеться ставати в суботу зранку на 9 годину, я все одно це зроблю для вас, бо ваш комфорт у роботі мені важливий. Кажуть, на моїй консультації добре та спокійно. Приходьте!

Дізнатись ціну

Тицьни тут

Підписатиcя на наші новини та заходи

Адреса
Адреса
м.Львів, Водогінна 2 (офіс 419)
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Для пари